Agroturystyka "TRZY DĘBY" - Sasino

Nasza Zielonka położona jest 3,5 km od morza, z czego 2,5 km można dojechać do Stilo, tzw. Końca Świata, gdzie znajdziecie Państwo drogę prowadzącą do celu 😉
 
Znajdziecie też drugą. Tą zaś dojdziecie do Latarni Morskiej w Stilo, z której widoki zwalą Was z nóg, dosłownie :) Mamy też swoje wydmy. Nie są tak ruchome jak te koło Łeby, ale równie piękne.
 
A może wypłyniemy w morze? W Łebie – portowym miasteczku – położonym 20 km od Sasina stacjonują kutry rybackie, które chętnie zabiorą Państwa na połowy dorsza. Gospodarz to zapalony wędkarz – z plaży, z kutra, aby łowić – więc z wielką radością (nie wyobrażacie sobie nawet z jak wielką) zabierze spragnionych na głębiny Bałtyku, by zasmakowali tej frajdy, którą jest trzymanie wędki w dłoniach i czekanie aż… A potem świeży dorsz prosto z kutra.
 
No i weszliśmy w strefę sacrum – jedzenie! W centrum Sasina dla nielubiących paprać się w kuchni reustauracje np. „Ewa Zaprasza” na poziomie i dla każdego. Oprócz tego pizzerie, obiady domowe, sklepy spożywcze dobrze zaopatrzone.
 

A T R A K C J E

 
Plaża, ruchome wydmy w Słowińskim PN, jazdy konno, latarnie Polskiego wybrzeża, wystawy malarstwa marynistycznego (w Latarni Morskiej w Stilo), pałace np. w ciekocinku, w Sasinie, trasy rowerowe, rezerwat „Choczewskie Cisy”, jezioro Sarbsko (szkoła windsurfingu), Sea Park w Sarbsku, Power Park Łeba czy największy w Polsce Park Dinozaurów także w Łebie. Atrakcji jest naprawdę multum.
 

Przyjedź i sprawdź!!! 😉

 
– jezioro / rzeka 8 km
– ośrodek zdrowia 10 km (Choczewo)
– reustauracja 1 km
– poczta 1 km
– sklepy 1 km
– przystanek PKS 1 km
– hippika 1 km
– wypożyczalnia rowerów 100 m


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress